ПРАВИЛА

Загальні правила поведінки на сайті:
Інформаційний сайт «ВСЕПраво» надає користувачам можливість отримати необхідну юридичну інформацію, а також звернутися за професійною правничою допомогою до адвоката. Сайт не є електронним ЗМІ. Усі повідомлення, розмішені в розділі "Новини", імпортуються автоматично за допомогою RSS-потоків з авторитетних сайтів новин.

Переглядаючи матеріали, розміщені на сайті, користувачі, як правило, мають змогу залишати свої коментарі. При цьому усі користувачі зобов’язані не забувати про повагу до інших користувачів сайту та авторів статті. На сайті категорично заборонені расизм, релігійні та політичні висловлювання.

Адміністрація сайту заздалегідь вдячна на розуміння та бажання зробити наш сайт кращим.

На сайті категорично заборонено:

  • повідомлення, що не відносяться до змісту статті чи контексту обговорення;
  • образи та погрози в бік відвідувачів сайту;
  • використання в коментарях ненормативної лексики, а також висловлювань, що принижують людську гідність, розпалюють міжнаціональну ворожнечу тощо;
  • спам, реклама будь-яких товарів чи послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, що не відносяться до контексту обговорюваної статті.

Прохання поважати одне одного, а також сайт, який Ви та інші читачі відвідують, аби поспілкуватися та виразити свої думки. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти (правити) коментарі або їх частину, якщо вони не відповідатимуть цим правилам.

У разі порушення цих правил Вам може бути зроблено попередження. В деяких випадках бан може бути застосовано і без попередження. З питань зняття бану писати адміністратору через форму зворотного зв’язку. 

Образа адміністраторів або модераторів карається баном – поважайте працю інших людей.

Адміністрація сайту не завжди розділяє точку зору авторів розміщених матеріалів, а також не несе відповідальності за зміст рекламних оголошень. Відповідальність за цю інформацію несуть її власники.

Відкриття посилань на інші сайти (Інтернет-ресурси), якщо такі посилання містяться к коментарях, здійснюється на власний страх та ризик користувача, що їх відкриває.